Sipariş Sürelerimiz ve İade Koşulları

Tajna Moda, sipariş üzerine üretim yapan bir firma olduğundan, ürünlerimiz ortalama olarak 7 ila 15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye hazır hale gelir.
 
 
Siparişlerin hazırlanması tamamlandıktan sonra, teslimat adresinin uzaklığına göre, kargo şirketi 1 ila 3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştırır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde, size üyelik bilgileriniz aracılığıyla bilgi verilir. Bu yüzden üyelik ve adres bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 
 
Malzeme stoğundan kaynaklı bir sorun oluştuğunda, size ulaşır ve birlikte bir çözüm üretmeye çalışırız. Bu çözümler arasında malzeme, renk, model değişimi veya siparişin iptali gibi seçenekler bulunabilir. Uzlaşma sağlanamaması durumunda Tajnamoda sipariş iptali yaparak müşteriye para iadesini en hızlı şekilde yapacaktır. Şirket bu durumda gerçekleştirilecek para iadesi dışında alıcıya başka bir taahhütte bulunmaz.
 
Tajna Moda ürün açıklamasında özel üretim ya da müşterinin özelliklerini kendi seçerek belirlediği kişiye özel üretim ürünlerde yanlış ya da hatalı ürünler dışında iade kabul edememektedir. Ürün iadesi talep edilen durumlarda alıcı, ürünü Tajnamoda’nın faturada belirttiği adrese, belirtilen kargo firması ile kargo ücreti Tajnamoda’ya ait olmak üzere, faturası ile, ürün teslimatından sonra en geç 14 iş günü içerisinde iade ürünü satıcıya kargolamalıdır. İade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılarak, iade üründe herhangi bir deformasyon ya da yeniden satışı engelleyecek bir durum tespit edilmediği takdirde Tajnamoda 10 iş günü içinde alıcıya para iadesi yapacaktır. Onaylanan iade işlemlerinde ilgili ürün tutarının para iadesi dışında alıcı Tajnamoda’dan herhangi başka bir hak talep edemez.